Piana montażowa

PIANA TYTAN PROFESSIONAL O2 65 PISTOLETOWA ZIMOWA 750 ml
Dostępny
Piana Tytan Professional O2 65 pistoletowa zimowa utwardza się pod wpływem wilgoci, rekomendowana jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie.
PIANA PISTOLETOWA TYTAN B1 750ML
Dostępny
Piana montażowa

PIANA PISTOLETOWA TYTAN B1 750ML

SELENA
74,67 zł
Zaawansowana technologicznie piana pistoletowa, sklasyfikowana jako produkt niezapalny oraz nie rozprzestrzeniający ognia.
TYTAN PROFESSIONAL PIANA LOW EXPANSION ZIMOWA
Dostępny
26,97 zł
Wysokiej jakości piana pistoletowa w wersji zimowej, przeznaczona do profesjonalnego montażu stolarki okiennej i drzwiowej, cechująca się najniższym przyrostem objętości (40%-70%), niskoprężną formułą oraz podwyższoną wydajnością do 55 l.
TYTAN PVC PIANA WIELOSEZONOWA
Dostępny
Piana montażowa

TYTAN PVC PIANA WIELOSEZONOWA

SELENA
27,15 zł
Wysokiej jakości wielosezonowa piana pistoletowa o zwiększonej przyczepności do tworzyw sztucznych, przeznaczona do uszczelniania przy montażu okien i drzwi z PVC. Produkt dodatkowo charakteryzuje się wysoką wydajnością do 50 l oraz doskonałą izolacyjnością termiczną.
PIANA PISTOLETOWA TYTAN EUROLINE O2 750 ml
Dostępny
18,56 zł
Piana Tytan Euro-Line O2 utwardza się pod wpływem wilgoci, rekomendowana jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Niskorozprężna formuła zabezpiecza ramy okienne przed deformacją, a niska post ekspansja gwarantuje stabilność wymiarową.
TYTAN Piana pistoletowa O₂ Energy 2020 750 ml
Dostępny
24,81 zł
Energooszczędna piana poliuretanowa dedykowana do montażu stolarki otworowej. Skutecznie i trwale eliminuje mostki termiczne. Pozwala zredukować straty ciepła w izolacji stolarki otworowej do 60%.
PIANA TYTAN PROFESSIONAL O2 LOW EXPANSION PISTOLETOWA 750 ML
Dostępny
Piana pistoletowa przeznaczona do profesjonalnego montażu stolarki okiennej i drzwiowej, cechująca się najniższym przyrostem objętości (30%-60%), niskoprężną formułą oraz podwyższoną wydajnością do 55 l.
Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Nasz serwis używa plików cookies. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Brak zmiany tych ustawień oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji