ECO-DRIVE 8/150 mm ŁĄCZNIK WKRĘCANY/ 100 sztuk

ECO-DRIVE 8/250 mm ŁĄCZNIK WKRĘCANY/ 100 sztuk

180,80 zł

(1,81 zł 1 sztukę)

Brutto

Uniwersalny łącznik wkręcany do mocowania styropianu ze zintegrowanym krążkiem styropianowym. Średnica 8 mm, długość 250 mm.

Uniwersalny łącznik wkręcany do mocowania styropianu ze zintegrowanym krążkiem styropianowym:

  • Łącznik wkręcany, gniazdo TX-40
  • Nowoczesna konstrukcja teleskopowa
  • Łączniki wstępnie zmontowane
  • 
Krążek styropianowy
  • Opakowanie: 100 sztuk

Dodatkowe informacje

Łącznik wkręcany szczególnie polecany jest do montażu w słabych materiałach, aby uderzeniem młotka nie rozbijać struktury podłoża, wkręcanie trzpienia zagwarantuje uzyskanie najwyższych parametrów wytrzymałościowych, dodatkowo ułatwia zlicowanie łącznika z materiałem izolacyjnym, praca z tymi łącznikami zmniejsza nakład pracy do minimum.

Poprzez połączenie konstrukcji teleskopowej z talerzykiem nacinającym otrzymujemy najbardziej nowoczesny łącznik na rynku do montażu zagłebionego, który skraca czas montażu, eliminuje użycie frezów co w trosce o środowisko zmniejsza zanieczyszczenie pyłem styropianowym.

Łączniki dostarczamy z naklejonymi krążkami styropianowymi co jeszcze bardziej przyspiesza prace, eliminuje to powstawanie mostków cieplnych oraz podnosi estetykę wykonania warstwy zewnętrznej. Poprzez wstępny montaż trzpienia z koszulką eliminujemy pomyłki doboru trzpienia, gwarantuje to że zawsze mamy odpowiednio dobrane elementy łącznika.

Brak recenzji
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Nasz serwis używa plików cookies. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Brak zmiany tych ustawień oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji