Baumit Alpha 2500

Baumit Alpha 2500

29,99 zł

(1,20 zł 1 kg)

Brutto

Szybkowiążący podkład podłogowy Baumit Alpha 2500

Szybkowiążący oraz samopoziomujący podkład podłogowy o zakresie grubości od 15 do 60 mm, szczególnie zalecany na ogrzewanie podłogowe. Pozwoli szybko i sprawnie przygotować podłoże pod ułożenie deskek, parkietu, płytek, wykładziny czy paneli. Baumit Alpha 2500 to idealny podkład do układanych we wnętrzach podłóg. Zapewni powierzchnię równą i gładką, odporną na duże obciążenia i świetnie przewodzącą ciepło.

Podkład Baumit Alpha 2500 jest wygodny i niekłopotliwy w użyciu. Kupujemy go w formie suchej mieszanki, którą wystarczy rozrobić z wodą i wylewać na powierzchnię. Można to zrobić zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Baumit Alpha 2500 ma wiele atutów w porównaniu do standardowych wylewek cementowych. Jego właściwości samopoziomujące sprawiają, że powierzchnia jest gładka i bez zarysowań, a podczas schnięcia podkład nie unosi się w narożnikach. Jest pozbawiony wszelkich krzywizn i zgrubień. W efekcie otrzymujemy wylewkę idealnie równą, nie wymagającą szlifowania, co wydatnie skraca czas układania podłogi, pozwalając na precyzyjne łączenie segmentów paneli, wykładziny czy płytek. Doskonale równe, wypoziomowane podłoże oprócz czasu pozwoli nam również zaoszczędzić pieniądze, bo jak wyliczono zużycie kleju do płytek ceramicznych na takim podkładzie jest nawet o 25 proc. mniejsze.

Szczególnie zalecana na ogrzewanie podłogowe z uwagi na bardzo dobre przewodzenie ciepła.

Wylewka Baumit Alpha 2500 to fabrycznie przygotowana, bezskurczowa mieszanka klasy CA-C25-F6 zawiązuje się już po 6 godzinach, a wysycha w ciągu 24 godzin. Świetnie sprawdzi się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w naszych domach. Warto wybrać ten podkład zwłaszcza do wnętrz z ogrzewaniem podłogowym. Materiał ten znakomicie przewodzi ciepło, zaś gotowa podłoga nagrzewa się nawet dwukrotnie szybciej od tradycyjnej, wykonanej z jastrychu cementowego.

Możliwość wchodzenia już po 6 godzinach na podkład związany z podłożem. Zakres grubości: 15–60 mm, zależnie od zastosowania. Jako podkład pod płytki, wykładziny, parkiet, panele, tworzy gładką i równą powierzchnię wysokiej wytrzymałości. Zalecana do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Dodatkowe informacje:

  • opakowanie: worek 25 kg (48 wor./pal. = 1200 kg)
  • zużycie: 18 kg/m2/10 mm
  • wydajność: 1,4 m2/worek/10 mm
Brak recenzji
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Nasz serwis używa plików cookies. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Brak zmiany tych ustawień oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji